מה תלבשו למסע בזמן?

תלבושות לאורך ההיסטוריה

חיפוש

"הנסיך והתופרת" רומן גרפי מאת ג'ן וונג

sign7
הנסיך והתופרת

מקום ההתרחשות הוא פריז, והתקופה היא בסביבות תחילת המאה העשרים. הנסיך סבסטיאן אמור לממש את ייעודו כיורש העצר – להתחתן ולהוליד את הדור הבא. הוריו מחפשים בשבילו כלה, אבל זה ממש לא מעניין אותו. הוא רוצה לכבוש את בירת האופנה בדמות ליידי קריסטליה המהממת, בשמלות המפוארות ביותר שאפשר להעלות על הדעת.

הנשק הסודי שלו היא חברתו הטובה, התופרת המבריקה פרנסס; אבל כל עוד היא שומרת על סודו, היא לא יכולה להתפרסם בזכות עצמה כמעצבת מובילה. איך יצליחו שני הצעירים לממש את עצמם ולהיות מי שהם רוצים?

הספר אינו מוגדר פנטזיה, אבל הוא מציאותי בערך באותה רמת דיוק היסטורי של סדרת הטלוויזיה "ברידג'רטון". שם מוצגת אנגליה של תחילת המאה ה-19 ששחורים משולבים בה בכל שכבות החברה, כולל האצולה הרמה היותר (ואין דיוק היסטורי בבגדים). ואילו כאן יורש העצר שחורג מתפקידי המגדר המקובלים זוכה לקבלה מצד המשפחה והסביבה (והשמלות זוכות להיות דמיוניות לפעמים).

הציורים מוצלחים מאוד, ססגוניים וחמודים. הם מצליחים להציג תלבושות ריאליסטיות למדי מצד אחד, ושמלות פאר פנטסטיות שישמחו כל חובב.ת אופנה מצד שני. העלילה הייתה לי קצת פשטנית, אני חייבת להודות, אבל כספר נוער הוא מקסים.

אהבת את המאמר? אפשר לשתף מכאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם

ד"ר פוצי בבית

תראו את הברנש המרשים בחלוק האדום. נסו לחשוב, לפני שתקראו הלאה – מה אפשר לנחש לגביו? מתי הוא חי, במה עסק, אילו תכונות היו לו,

להמשך קריאה »