מה תלבשו למסע בזמן?

תלבושות לאורך ההיסטוריה

חיפוש

קרינולינות בחלל וצילינדרים במצולות

sign7

אני שמחה לבשר על הרצאה חדשה ומרתקת:

איך נראית תלבושת עתידנית? תלוי מי שואל ומתי. עתידני העבר דמיינו בהצלחה שלל חידושים טכנולוגיים, אבל לא העלו על דעתם שגברים ונשים ילבשו בגדים זהים. גם כשציירו שיחות וידאו מתוחכמות, עדיין נראו בשני הצדדים ג'נטלמנים בצילינדרים וגברות במחוכים. ההרצאה תציע סקירה של חזיונות שנכזבו, וגם כמה שהתגשמו – או שלפחות יש להם עדיין סיכוי.

ההרצאה "עולם חדש מופלא שמלבושים כאלה בו" תיערך במסגרת כנס "מאורות", שיתקיים וירטואלית ביום חמישי 17.12.20. תוכניית הכנס גדושה הרצאות מעניינות נוספות. כדי להשתתף יש לקנות "צמיד" שמהווה זכות כניסה לכנס כולו, כולל צפיה בהרצאות המוקלטות אחריו. נא לא להתבלבל מהניסוח "אין צורך בכרטיס". מחיר הצמיד המאפשר כניסה 5 ש"ח בלבד (או יותר, לבחירת הקונה).

לתוכניה ורכישת צמיד כניסה לחצו כאן.

אהבת את המאמר? אפשר לשתף מכאן

2 מחשבות על “קרינולינות בחלל וצילינדרים במצולות”

  1. פינגבאק: צווי האופנה בעתיד – מה תלבשו למסע בזמן

  2. פינגבאק: האוברול של צ'רצ'יל – מה תלבשו למסע בזמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם

הרצאה בתל אביב

הרצאתי "מה תלבשו למסע בזמן?" על ההיסטוריה של האופנה תתקיים במסגרת אירועי "לא צריכה" של הרשות לאיכות סביבה וקיימות של עיריית תל אביב יפו. ההשתפות

להמשך קריאה »

ההרצאה שלי בגלזגו

ביולי 2023 נערך באוניברסיטת גלזגו שבסקוטלנד כנס אקדמי מקיף סביב כל מה שקשור לסדרת הספרים "נוכרייה" מאת דיאנה גבלדון וסדרת הטלוויזיה "זרה" המבוססת עליהם. היה

להמשך קריאה »

קרינולינות בחלל

איך נראית תלבושת עתידנית? תלוי מי שואל ומתי. עתידני העבר דמיינו בהצלחה שלל חידושים טכנולוגיים, אבל לא העלו על דעתם שגברים ונשים ילבשו בגדים זהים.

להמשך קריאה »