מה תלבשו למסע בזמן?

תלבושות לאורך ההיסטוריה

קרינולינות בחלל וצילינדרים במצולות

sign7

אני שמחה לבשר על הרצאה חדשה ומרתקת:

איך נראית תלבושת עתידנית? תלוי מי שואל ומתי. עתידני העבר דמיינו בהצלחה שלל חידושים טכנולוגיים, אבל לא העלו על דעתם שגברים ונשים ילבשו בגדים זהים. גם כשציירו שיחות וידאו מתוחכמות, עדיין נראו בשני הצדדים ג'נטלמנים בצילינדרים וגברות במחוכים. ההרצאה תציע סקירה של חזיונות שנכזבו, וגם כמה שהתגשמו – או שלפחות יש להם עדיין סיכוי.

ההרצאה "עולם חדש מופלא שמלבושים כאלה בו" תיערך במסגרת כנס "מאורות", שיתקיים וירטואלית ביום חמישי 17.12.20. תוכניית הכנס גדושה הרצאות מעניינות נוספות. כדי להשתתף יש לקנות "צמיד" שמהווה זכות כניסה לכנס כולו, כולל צפיה בהרצאות המוקלטות אחריו. נא לא להתבלבל מהניסוח "אין צורך בכרטיס". מחיר הצמיד המאפשר כניסה 5 ש"ח בלבד (או יותר, לבחירת הקונה).

לתוכניה ורכישת צמיד כניסה לחצו כאן.

אהבת את המאמר? אפשר לשתף מכאן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp

2 מחשבות על “קרינולינות בחלל וצילינדרים במצולות”

  1. פינגבאק: צווי האופנה בעתיד – מה תלבשו למסע בזמן

  2. פינגבאק: האוברול של צ'רצ'יל – מה תלבשו למסע בזמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם

יום העיון "מוזאון/קניון"

בתחילת שנת 2019 הייתי ביום העיון "מוזאון/קניון" במסגרת התערוכה Shop-It! במוזיאון חיפה לאמנות. התערוכה עסקה בהיבטים שונים של תרבות הצריכה וכללה יצירות מעניינות, ביניהן צילומים

להמשך קריאה »

עדכוני מסע בזמן!

***עדכון – ההגרלה נערכה, הספרים נשלחו, ההרצאות התקיימו. נתראה במבצעים הבאים.*** בקרוב יש שתי הרצאות שלי (פרטים בהמשך) והייתי רוצה שאנשים רבים יותר ידעו עליהן.

להמשך קריאה »

צווי האופנה בעתיד

במסגרת העיסוק שלי בהיסטוריה של האופנה עניין אותי לבדוק אילו תחזיות היו בעבר לגבי אופנת העתיד. עתידני המאה ה-19 דמיינו בהצלחה שלל חידושים טכנולוגיים, אבל

להמשך קריאה »