מה תלבשו למסע בזמן?

תלבושות לאורך ההיסטוריה

ומה אני? צנצנת?

sign7
קנקן היפה והחיה

באינטרנט יש קטע כזה, של שרשורים שמשווים בין סלבריטי כלשהו לסוג מסוים של חפצים, החל מפטריק סטיוארט כספלי תה ועד לדולי פרטון כמטריות. בעצם, יש גם צמחים ובעלי חיים, נניח גיבורי-על כציפורים או דיוויד בואי כיצורים ימיים ססגוניים.

זה מצד אחד מטורלל ומצד שני מקסים, ובעיקר מעורר השתאות על ההשקעה של היוצרים, שמקדישים ודאי שעות רבות לחיפוש והתאמה של התמונות.

את המקרה של לנדסברי אפשר עוד אולי להבין, כיוון שדיבבה את דמותה המצויירת של קנקנית התה בסרט "היפה והחיה" של דיסני בשנת 1991. אני חושבת שזה היה השרשור הראשון בסגנון שראיתי, אצל הצייצנית אמנדה, והתלהבתי כל כך שנתתי לה טיפ כספי צנוע על התענוג. כאן יש ריכוז של השרשורים שלה.

בעקבות הזכייה של לינוי אשרם במדליית זהב באולימפיאדת טוקיו יצרה דורה החוקרת אוסף מתוק ונהדר:האסוציאציות שהביאו לשרשורים האחרים אזוטריות יותר. התוצאה, בכל אופן, מהנה במידה בלתי צפויה. להלן כמה דוגמאות:

אהבת את המאמר? אפשר לשתף מכאן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם

למען כל האנושות סדרת טלוויזיה

למען כל האנושות

סדרת טלוויזיה מושקעת, עם אפקטים מדהימים אבל בעיקר דמויות מגוונות ומעניינות, חלקן הגדול נשים בנות שלושים וארבעים שעושות דברים עם מה שיש להן בין האוזניים?

להמשך קריאה »

"לא ממושמעות" (2020)

הסרט "לא ממושמעות" (Misbehaviour 2020) מציג התארגנות של קבוצת נשים למחאה פמיניסטית נגד תחרות "מיס עולם" שהתקיימה בלונדון בשנת 1970. נהניתי לצפות בו, ותוך כדי

להמשך קריאה »